Köksal&Partners İnsan Kaynakları Portalı

Bize katılmak ister misiniz?

Türkiye'nin bir çok önemli markasına hizmet veren Köksal&Partners'ın bir üyesi olmaya çok yakınsın. 

Önce bizi biraz tanımak ister misin?

Köksal&Partners, Eylül 2005’te Ankara'da kurulmuş, Eylül 2011 itibariyle ise merkezini İstanbul'a taşıyarak, faaliyetlerini İstanbul merkezli olarak yürütmeye başlamıştır.

Köksal&Partners, Avukatlık Ortaklığı sicilindeki resmi adıyla Köksal-Özdamar Avukatlık Ortaklığı, Eylül 2015’te İstanbul Barosu’na tescil edilmiştir. Köksal&Partners Avukatlık Kanunu ve meslek kurallarına bağlı bir şekilde müvekkillerine, dava, danışmanlık, online itibar yönetimi ve kişisel verilerin korunması (KVKK) alanlarında hizmet vermektedir. 

Çalışma alanlarımızın başında kişisel verilerin korunması ile birlikte, bilişim suçlarını da kapsayacak şekilde bilişim hukuku, telif hakları, marka ve patent hukuku, daha geniş ifade ile tüm fikri ve sınai haklara ilişkin dava ve danışmanlık hizmetleri, finansal teknolojiler (fintech) ile noterlik hukuku, sigorta hukuku gelmektedir.

Büromuz,  uzaktan çalışma kabiliyet ve deneyimi en üst seviyede olan bürolardan birisidir. 

Ekibimizdeki tüm arkadaşlarımızın bireysel gelişimi bizi son derece mutlu etmektedir. Bu nedenle Köksal&Partners kişisel gelişimi desteklemektedir. Hadi gel, birlikte gelişmeye ne dersin?

Başvurmadan önce

Köksal&Partners'a başvurduğunda seninle ilgili işlenecek kişisel veriler ile ilgili bilgi almak için Çalışan Adayı Aydınlatma Metni'ni incele.

Açık Pozisyonlar

Şu anda açık bir pozisyonumuz bulunmamaktadır.